אודות פרימו

 

פרימו מעדניה איטלקית

 

איטליה, צרפת וספרד במטבח שלכם

מעדניית פרימו הוקמה לפני 5 שנים בשוק האיכרים שבנמל תל אביב, כדוכן קטנטן ועמוס במעדנים. פרימו מציעה שלל מוצרים איכותיים ממיטב היצרנים, אשר נבחרים בקפידה ומיובאים מאיטליה, ספרד וצרפת.

מאיטליה מגיעות הפסטות של DE CECCO, מוצרי עגבניות משומרות של MUTTI, הארטישוקים של PONTI, חומץ בלסמי מיושן, קפה איכותי וכן גבינת מוצרלה טרייה ופרמזן.

מספרד מככבים הדגים המשומרים של Ortiz, וביניהם הטונה שנחשבת לטובה בעולם.

מצרפת מגיעים הזיתים המתובלים שממתינים במקרר המעדנייה.

את רשת חנויות פרימו מנהל גיל אטלן, מפיק וסטייליסט צילומי האוכל של בכירי השפים בישראל, תוך יצירת חוויות שירות ייחודית ואישית לכל לקוח.

גיל וצוות החנות יכולים להמליץ, להתאים ולספר על כל המוצרים, וכן לסייע בהרכבת תפריטים לארוחות, מתכונים ומשלוחי מוצרים לבתי הלקוחות.

gilsarona sit

 

פרימו מקפידה לשמור על המוטו האיטלקי - "מהשדה לצלחת" ומוכרת מוצרים מיצרנים שהפכו למותג עולמי בתחומם דוגמת:


 

פרימו החנות בנמל, ועכשיו גם בשרונה מרקט, מביאה עד לביתכם גם המרוחק, את מיטב המוצרים והיצרנים בתחומים בהם היא עוסקת תוך שמירה קפדנית על השירות והתמורה המלאה.

באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של מידע על המוצרים השונים, אופן השימוש בהם, מתכונים, מבצעים ועוד וכן מידע מקיף על היצרנים השונים.
לקטלוג המוצרים >

בחנות בשרונה מרקט וכן בחנות בנמל, תמצאו תמיכה מקצועית וייעוץ קולינארי מאנשי הצוות השונים שישמחו לתת מענה אופטימאלי לכל שאלה הקשורה למוצרים הנמכרים ו/או השירות הנלווה אליהם.

אפשר גם להתעדכן במתכונים המפורסמים באתר ולקבל רעיונות חדשים לשימוש במוצרים השונים שנמכרים במעדניה.

למתכונים >